meta name=”keywords” content=”Bahçelievler Sony Servisi, Bakırköy Sony Servisi, Ataköy Sony Servisi, Florya Sony Servisi, Yeşilköy Sony Servisi, Yeşilyurt Sony Servisi, Avcılar Sony Servisi, Beylikdüzü Sony Servisi, Bahçeşehir Sony Servisi, Esenkent Sony Servisi, Esenyurt Sony Servisi, Halkalı Sony Servisi, Başakşehir Sony Servisi, İkitelli Sony Servisi, Güneşli Sony Servisi,Şirinevler Sony Servisi, Yenibosna Sony Servisi, Sefaköy Sony Servisi, Küçükçekmece Sony Servisi, Büyükçekmece Sony Servisi, Bağcılar Sony Servisi, Güngören Sony Servisi, Haznedar Sony Servisi, Zeytinburnu Sony Servisi, Bayrampaşa Sony Servisi, Gaziosmanpaşa Sony Servisi, Küçükköy Sony Servisi, Alibeyköy Sony Servisi, Eyüp Sony Servisi, Rami Sony Servisi, Fatih Sony Servisi, Kocamustafapaşa Sony Servisi, Beşiktaş Sony Servisi, Şişli Sony Servisi, Mecidiyeköy Sony Servisi, Levent Sony Servisi, Etiler Sony Servisi, Bebek Sony Servisi, Ortaköy Sony Servisi, Kağıthane Sony Servisi, Okmeydanı Sony Servisi, Feriköy Sony Servisi, Sarıyer Sony Servisi, Topkapı Sony Servisi, Fındıkzade Sony Servisi, Mahmutbey Sony Servisi, Sultangazi Sony Servisi, Aksaray Sony Servisi, Sony Lcd Tv Tamiri, Sony Plazma Tv Tamiri, Sony Led Tv Tamiri, Sony Panel Tamir Servisi, Sony Panel Değişim Servisi,Sony Main Bord Tamiri,Sony Besleme Tamiri, Merter Sony Servisi.” />
  • Bahçelievler Sony Teknik Servisi
  • 0 212 556 56 95 - 0 212 644 77 94
  • Bahçelievler Sony Teknik Servisi
  • 0 212 556 56 95 - 0 212 644 77
  • Bahçelievler Sony Teknik Servisi
  • 0 212 556 56 95 - 0 212 644 77 94
Servis Bölgelerimiz

HAKKIMIZDA

 

ÇÖZÜM ELEKTRONİK SERVİS HİZMETLERİ adı altında faaliyetini sürdürdüğümüz firmamız İstanbul Bahçelievler semtinde 1998 yılında kurulmuştur.

Çözüm Elektronik 1998 yılından itibaren günümüzün gelişen teknolojisinin yakın takipçisi olup siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti vermek için çalışmalarına devam etmektedir. Hızlı, dürüst ve güvenilir olarak hizmetlerine devam eden firmamız, müşterilerine elektronik tamir konusundaki servis hizmetlerini en iyi şekilde vermeyi kendisine ilke edinmiştir.

Değerli müşterilerimiz İstanbul´un her yerine 24 saat içinde servisimiz mevcut olup, cihazlarınıza öncelikle yerinde bakarak onarım imkanı sağlıyoruz. Tüm onarımlarda orjinal yedek parça kullanan servisimiz size en kısa sürede çözüm üretme olanağını sağlamaktadır.


 

 

Firmamız Türk Standartları Enstitüsü´nün TS 10956 belgesine sahip bir servistir. Firmamız sektöründe öncü olmakla beraber Anadolu´da bulunan bir çok servisede teknik danışmanlık yapmaktadır.

Firmamız moss-çar elektroniğin ithal ettiği THOMSON, TOSHİBA, fes-samaş-imper elektroniğin ürettiği ve ithal ettiği SAMSUNG, SCHAUBLORENZ, CARTEL, DIBOSS markalarının yetkili servisidir.

Firmamızın atölyesinde plazma, lcd, projeksiyon, crt tv, kamera, müzikseti, vb. günümüz ev elektroniği ürünlerinin tamir ve bakımı yapılmaktadır.

 

Firmamız yeni olarakta mercan dış ticaret,in ithal ettiği SAMSUNG,JVC lcd tv fotoğraf makinesi ürünlerinin yetkili servisliğini yapmaktadır.sadece mercan dış ticaretin getirmiş olduğu ürünlere garanti dahili servis hizmeti vermektedir.bu ürünler ise MEDİA MARKT elektronik mağazalarında satılmaktadır

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam9
Toplam Ziyaret189889
Çözüm Elektronik Servis Hizmteleri
Televizyonunuzun sizin için Değerli, Evinizde bir gün bile olmazsa olmazlardan bir parça olduğunun bilincindeyiz! Bu nedenle Tüm TV onarımlarını garantili ve hızlı bir biçimde gerçekleştiriyoruz.

Atölyemiz İstanbul radyo tv tamircileri derneği üyesi olup yetkili servis olarak hizmet vermektedir.

Gerektiğinde eğer TV'nizin arızası ev yada işyerinizin elektriksel probleminden kaynaklanmış ise cihaz tekrar aynı yerde çalıştırılmadan önce yerin elektriksel ölçümlerinin kontrolü teknik servis personelimiz tarafından yapılır.

1998 yılında elektronik cihaz onarımı yaparak sektörde faaliyet göstermeye başlayan firmamız, Aktif bir şekilde hizmet veremeye başladığımız yıllarda pek çok elektronik cihazın tamiratını yapıyordu ve bu alanda kendilerini geliştirmiş diplomalı teknisyenlerimiz ile hala hizmet vermekteyiz. Lcd Tv, Led Tv, Plazma Tv, Projeksiyon Tv, Tüplü Tv, Playstation Oyun Konsolu Tamiri, Ev Sinema Sistemleri Tamiri, Fotoğraf Makinesi Tamiri ve Video Kamera tamirleride yapmaktayız.