meta name=”keywords” content=”Bahçelievler Sony Servisi, Bakırköy Sony Servisi, Ataköy Sony Servisi, Florya Sony Servisi, Yeşilköy Sony Servisi, Yeşilyurt Sony Servisi, Avcılar Sony Servisi, Beylikdüzü Sony Servisi, Bahçeşehir Sony Servisi, Esenkent Sony Servisi, Esenyurt Sony Servisi, Halkalı Sony Servisi, Başakşehir Sony Servisi, İkitelli Sony Servisi, Güneşli Sony Servisi,Şirinevler Sony Servisi, Yenibosna Sony Servisi, Sefaköy Sony Servisi, Küçükçekmece Sony Servisi, Büyükçekmece Sony Servisi, Bağcılar Sony Servisi, Güngören Sony Servisi, Haznedar Sony Servisi, Zeytinburnu Sony Servisi, Bayrampaşa Sony Servisi, Gaziosmanpaşa Sony Servisi, Küçükköy Sony Servisi, Alibeyköy Sony Servisi, Eyüp Sony Servisi, Rami Sony Servisi, Fatih Sony Servisi, Kocamustafapaşa Sony Servisi, Beşiktaş Sony Servisi, Şişli Sony Servisi, Mecidiyeköy Sony Servisi, Levent Sony Servisi, Etiler Sony Servisi, Bebek Sony Servisi, Ortaköy Sony Servisi, Kağıthane Sony Servisi, Okmeydanı Sony Servisi, Feriköy Sony Servisi, Sarıyer Sony Servisi, Topkapı Sony Servisi, Fındıkzade Sony Servisi, Mahmutbey Sony Servisi, Sultangazi Sony Servisi, Aksaray Sony Servisi, Sony Lcd Tv Tamiri, Sony Plazma Tv Tamiri, Sony Led Tv Tamiri, Sony Panel Tamir Servisi, Sony Panel Değişim Servisi,Sony Main Bord Tamiri,Sony Besleme Tamiri, Merter Sony Servisi.” />
  • Bahçelievler Sony Teknik Servisi
  • 0 212 556 56 95 - 0 212 644 77 94
  • Bahçelievler Sony Teknik Servisi
  • 0 212 556 56 95 - 0 212 644 77
  • Bahçelievler Sony Teknik Servisi
  • 0 212 556 56 95 - 0 212 644 77 94
Servis Bölgelerimiz

Avcılar Sony Servisi 0212 556 56 95

Avcılar Televizyon Tamir Servisi

Çözüm Elektronik Lcd Plazma Tv Tamir Teknik Servisimiz,Tüm İstanbul,a hizmet verebilecek kapasitede bir firmadır. Kaliteden ödün vermeden müşteri memnuniyetini sağlamak için deneyimli teknik servis personelimiz ile çalışanlarımızla haftanın her günü hizmet vermekteyiz.

Led, Lcd, Plazma Televizyonların tamiri alanınında usta tamir arkadaşlarımız ile kaliteli ve güvenilir bir teknik servis hizmeti verebilmek için lg tv tamiri ile ilgili tüm sorunlarınızı öncelik olarak yerinde çözmeye özen gösteriyoruz. avcılarda ikamet ediyor lg marka tv kullanıyorsanız telefonlarımızı bir yere not etmenizi öneriyoruz. tv ilgili tüm sıkıntılarınız için 24 saat bizimle irtibata geçebilirsiniz. Avcılar ilçesi İstanbul Avrupa Yakasında e5 ve tem otoyolunun üzerinde yer alır, doğudan batıya gitmek istiyenler bu ilçenin sınırları içerisinden geçer, avcılar istanbulun önemli ilçelerinden birtanesidir, ilçe nufusu günümüzde 400000 civarında olduğu tahmin edilmektedir, ilçede yaşayan halkın büyük bir çoğunluğu işçi olup çalışan nüfus sayısı diğer ilçelere göre daha yüksek olduğu söylenmektedir. Avcılar mahalleri Merkez Mahallesi Ambarlı Cihangir Gümüşpala Denizköşkler Üniversite Mustafa Kemal Paşa Firuzköy Tahtakale ve Yeşilkent Mahallerinden oluşmaktadır. avcılarda bu saydığımız mahallerin tümüne tüm markalar için tv servis hizmeti vermekteyiz.sahip bir kuruluştur, firmamız radyo tv tamircileri derneğinin üyesi olup 20 yıla aşkın bir süredir bu işle meşkul olmaktadır.lg elektronik ile ilgili şikayet ve önerileriniz
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam4
Toplam Ziyaret190876
Çözüm Elektronik Servis Hizmteleri
Televizyonunuzun sizin için Değerli, Evinizde bir gün bile olmazsa olmazlardan bir parça olduğunun bilincindeyiz! Bu nedenle Tüm TV onarımlarını garantili ve hızlı bir biçimde gerçekleştiriyoruz.

Atölyemiz İstanbul radyo tv tamircileri derneği üyesi olup yetkili servis olarak hizmet vermektedir.

Gerektiğinde eğer TV'nizin arızası ev yada işyerinizin elektriksel probleminden kaynaklanmış ise cihaz tekrar aynı yerde çalıştırılmadan önce yerin elektriksel ölçümlerinin kontrolü teknik servis personelimiz tarafından yapılır.

1998 yılında elektronik cihaz onarımı yaparak sektörde faaliyet göstermeye başlayan firmamız, Aktif bir şekilde hizmet veremeye başladığımız yıllarda pek çok elektronik cihazın tamiratını yapıyordu ve bu alanda kendilerini geliştirmiş diplomalı teknisyenlerimiz ile hala hizmet vermekteyiz. Lcd Tv, Led Tv, Plazma Tv, Projeksiyon Tv, Tüplü Tv, Playstation Oyun Konsolu Tamiri, Ev Sinema Sistemleri Tamiri, Fotoğraf Makinesi Tamiri ve Video Kamera tamirleride yapmaktayız.